Easy-Life EasyCarbo 100ml vahend akvaariumitaimedele võimas ja tõhus süsinikuallikas

  • Easy Life
  • Tootja:  Easy Life
  • Saadavus:  Laos
  • Mudel:  EasyCarbo
  • Boonuspunktid:  0.210145
  • Kaal: 100 g
  • Tarneaeg:  0-2 tööpäeva

4.20€
39€/L

   Easy-Life EasyCarbo Süsinik on oluline taimede lopsakaks kasvuks, 100ml

Süsinik on oluline taimede lopsakaks kasvuks

EasyCarbo on akvaariumitaimedele väga võimas ja tõhus süsinikuallikas. Peale selle võitleb see aktiivselt vetikate kasvu vastu ja ennetab seda.

Süsinik (vees lahustunud süsihappegaasi kujul) on üks kõige olulisemaid toitained taimede optimaalseks kasvuks. Kui süsinikku on vähe, ei suuda taimed optimaalselt kohaneda ja kasvada. Süsinikuvaeguse tõttu peatub taimede kasv ja nad ei suuda enam toitainete pärast vetikatega võistelda. Kui süsinikuvaegus kestab liiga kaua, hakkavad taimed eraldama suhkruid ja teisi toitaineid, mis meeldivad vetikatele. Selle tulemusel kattuvad lehed vetikatega ja ei näe enam kenad välja. EasyCarbo lahendab selle probleemi. Umbes kaks nädalat pärast EasyCarbo kasutamist hakkavad taimed silmnähtavalt paremini kasvama ja näevad paremad välja. Eriti kehtib see sootaimede kohta (Cryptocoryne sp., Echinodorus sp. jne). Kuna võitlus toitainete pärast ägeneb, ei suuda vetikad ellu jääda ja kaovad enamasti üldse ära.

ProFito ja EasyCarbo koos kasutamine teeb head.

Taimed ei vaja ainult süsinikku. Ka mikroelemendid on tähtsad. Kuna nende olemasolu ei ole võimalik täpselt mõõta ja seetõttu me ei tea, milliseid mikroelemente vesi sisaldab, siis on ProFito parim lahendus vee rikastamiseks kõikide vajalike mikroelementidega.

25 juurepulka

Parim toit juurtele

Easy-Life’i 25 juurepulka on toode, mis sobib suurepäraselt taimede juure kaudu toitmiseks.

Pakend sisaldab 25 erilisest savist pulka, mis on suure toitainete ja raua sisaldusega. Tänu pulkade spetsiaalsele eeltöötlemisele ei lagune need veega kokku puutudes kohe. Toitainete eritumine toimub väga aeglaselt mitme nädala jooksul. Vesi ei muutu üldse häguseks ja seega ei saa ka vetikad vohada. Toodet on väga lihtne kasutada ja see ei põhjusta vee saastumist. Kasutage pulki nende taimede kasvatamisel, mis toituvad eelkõige juure kaudu, nagu peittõlvik (Cryptocoryne), Amazonase mõõk (Echinodorus) või lootos. Kui pinnasekiht on väga õhuke või taime juured väikesed, siis saab pulgad hõlpsasti väiksemaks murda. Niiviisi saab juurepulki kasutada igas akvaariumis.

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Captcha

Kokkusobivad tooted

Sildid: Easy-Life, EasyCarbo, 100ml, vahend, akvaariumitaimedele, võimas, tõhus, süsinikuallikas, Hooldusvahendid, lisandid, Easy, Life