Tractive CAT GPS kassi jälgimise seade (valge)

  • Tractive
  • Tootja:  Tractive
  • Saadavus:  Laos
  • Mudel:  Tractive CAT GPS
  • Boonuspunktid:  2.64498

52.90€
   Tractive CAT GPS kaelarihm turvaluku mehhanismiga. GPS kassi jälgija, kassi positsioneerimine ja aktiivsuse kuvamine.

Tractive GPS kasside kaelarihm on varustatud lahtipäästva lukuga, mis piisava jõu korral vabastab kassi takerdumisel kaelarihmast. Tractive GPS tasuta rakenduse ja LIVE Traking funktsiooniga on võimalik jälgida oma lemmiklooma reaalajas. Virtuaalse aia roll on teid teavitada, kui kass on väljunud teie seatud alast. Kassi jälgimise kaelarihmaga saate ka teavet oma kassi liikumise aktiivsuse kohta päevas. Tractive teenuse kuutasu katab seadme mobiilsideteenuse tasud ja võimaldab teile piiramatut asukoha jälgimist. GPS lemmiklooma seade on veekindel ning võimaldab tal joosta, ujuda ja mängida iga ilmaga.Teenuse madal kuutasu

Tractive GPS kasside seadme teenuse tasu alates 4,17€ / kuus, mis katab seadme kõik mobiilse teenuse tasud ja võimaldab seega piiramatut lemmiklooma positsioneerimist. Tractive kasutab GSM võrke läbi mitmete mobiilsideoperaatorite, tagades sellega side ka rahvusvahelises roamingus olles - selle kindla tasuga saate jälgida oma lemmiklooma asukohta 24/7. Võimalus valida teenuse funktsioonide vahel ning kujundada see endale sobivamaks.


Turvalisus ennekõike

Kaelarihma sisse ehitatud seadmel on lisatud avamiseks turvakiirpääste mehhanism. .


Toode on sobilik ka väikestele koertele.

Seadme kaal 28g.

Size: 72 x 29 x 16 mm


LIVE tracking ja asukoha ajalugu

Saate vaadata oma koera asukohta reaalajas hõlpsasti kasutatava GPS rakendusega (saadaval iOS ja Androidile) või arvutist veebi teel. Võimalik jälgida, kus teie lemmikloom on käinud.


Virtuaalne aed

Seadistage ala (näiteks: kodu aed või naabruskond), mis loob Virtuaalse aia Tractive GPS rakenduses ning saage tevitusi kui teie lemmik siseneb või väljub sellest alast.


Ülemaailmne tööpiirkond

Leidke oma kaduma läinud kass. kus te ka ei oleks - Tractive GPS positsioneerija töötab üle 150 riigis.


Robustne, veekindel ja taaslaetav

Koera leidja on lihtne, vastupidav, 100% veekindel ja peaaegu purunematu. Seade püsib töös korraga 2-5 päeva ning selle taaslaadimine võtab kõigest 2 tundi.


Seadistus

Pane seade laadima kuni ta on täienisti laetud (laadimise ajal põleb punane tuli, mis kaob kui seade on täis). Lülita seade sisse hoides nuppu all 3 sekundit, seade annab tööle minekust teada rohelise tule ja 2 lühikese heliga. Hoides nuppu all veel 3 sekundit, lülitub seade uuesti välja. Aktiveeri/loo konto: www.tractive.com/activate ning lae alla rakendus (IOS või Android) või vaata veebis.

Oma seadme registreerimiseks pead kirjutama koodi, mille leiad oma gps seadme siseküljelt.


Garantii

Tractive pakub piiratud ostuajaga 2 aastast garantiid oma toodetele (vastavalt ELi õigusaktidele) alates ostukuupäevast. Kõik defektid, mis tulenevad materjali või funktsionaalsuse rikkumisest, parandatakse tasuta. See garantii ei kehti tarbitavate osade, näiteks patareide või õnnetuse, väärkasutuse, väärkasutamise või muu sarnase põhjusega tekitatud kahjustuste suhtes. Seadme (või selle tarvikute) avamise või eraldamise katse tühistab garantii.


Pretensioonide korral võtta ühendust tootjaga: Tractive GmbH, Randlstraße 18a, 4061 Pasching, Austria. Pretensiooni avalduse saab esitada www.help.tractive.com/hc/en-us/requests/new .


Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Captcha

Kokkusobivad tooted

Sildid: Tractive, CAT, GPS, kassi, jälgimise, seade, (valge), Transpordipuurid, kassidele, rihmad, traksid