Mervue VetiCoal 30ml söepasta koertele ja kassidele seedehäirete ja puhituse korral

  • Mervue
  • Tootja:  Mervue
  • Saadavus:  Laos
  • Mudel:  VetiCoal
  • Boonuspunktid:  0.599813
  • Tarneaeg:  0-2 tööpäeva

Omadused
  • Omadused (Kassid) Microflora
  • Omadused (Koerad) Microflora

12.00€
   VetiCoal täiendsööt toetab looma seedehäirete ja puhituse korral ning aitab mürgistuse korral viia toksiine kehast välja. Söepasta on välja töötatud loomaarstide poolt.

VetiCoal sisaldab 50% (massiprotsent) aktiivsütt– see suure poorsusega süsinik on võimeline siduma erinevaid molekule, mürgiseid aineid, gaase ja toksiine ning viima neid väljaheitega organismist välja. VetiCoal kiiretoimeline söepasta on mõeldud kasutamiseks koertele ja kassidele.


Koostis: aktiveeritud süsi, merevetikas.

Analüütiline koostis: Toorproteiin 0,5%, toorõlid ja rasvad <0,1%, toorkiud 8,5%, niiskus 50%, toortuhk 6,1%, naatrium <0,1%.

Lisandid 1 kg kohta: Tehnoloogilised lisandid: emulgaatorid, säilitusained.

Kalorisisaldus (metaboliseeruv energia): 1418 kcal/kg.


Kasutamine: Söötke VetiCoal söepastat loomale kaasasoleva süstlaga või segage toiduga. 1 g/kg aktiveeritud söe söötmiseks tuleks loomale anda 2 ml pastat 1 kg kehamassi kohta. VetiCoal pasta söötmiskoguste juhendi leiate tabelist. Jälgige, et loomal oleks värske joogivesi alati saadaval. VetiCoal pastat võib sööta kutsikatele ja kassipoegadele alates 12. elunädalast. Ärge jätke looma söötmise ajal järelevalveta.


Säilitamine: Hoidke kuivas kohas, temperatuuril alla 25°C. Kaitske otsese päikesevalguse eest.
Hoiatused

Hoidke laste eest kaitstud kohas. Täiendsööt on mõeldud vaid veterinaarseks kasutamiseks. Ärge söötke VetiCoal täiendsööta loomaarstiga konsulteerimata vähem kui 12-nädala vanustele kassipoegadele või kutsikatele. Kui teie loom on tiine või imetab, pidage enne täiendsööda andmist nõu oma loomaarstiga. VetiCoal täiendsööda andmise järgselt ÄRGE kutsuge loomal esile oksendamist. Kui loomal on mürgistus, pidage VetiCoal täiendsööda kasutamise osas nõu oma loomaarstiga. VetiCoal täiendsööda andmisel võib looma väljaheide värvuda mustaks – see on söepõhise täiendsööda andmisel normaalne. Kui väljaheide püsib tumedana pärast täiendsööda andmise lõpetamist, pöörduge oma loomaarsti poole.

Võtke ühendust oma loomaarstiga, kui looma sümptomid püsivad.


Päevane annusLooma kaal (kg)Pasta kogus päevas (ml)Annus stressirohke situatsiooni korral (ml)
Kassipoeg1–2 kg22-4
Kass2–3 kg33-6
 3–4 kg44-8
 4–5 kg55-10
Kutsikas/väga väike koer<5 kg55-10
Väike koer5–10 kg1010-20
Keskmine koer10–20 kg1515-30
Suur koer20–30 kg2530-60
Väga suur koer>30 kg3060
Omadused
Omadused (Kassid) Microflora
Omadused (Koerad) Microflora

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.

Lisa arvamus
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Captcha

Kokkusobivad tooted

Sildid: Mervue, VetiCoal, 30ml, söepasta, koertele, kassidele, seedehäirete, puhituse, korral, Toidulisandid, vitamiinid