Naistenõges ehk kassimünt on looduslik rõõmuallikas


Naistenõges ehk kassimünt on looduslik rõõmuallikas

Naistenõgese mõju peitub erilistes eeterlikes õlides, mis meenutavad kassi õnneferomooni ja võivad stimuleerida mängulisust ja olla suurepärane kingitus tubase kassi füüsilisele ja vaimsele heaolule.

Kuidas naistenõges kasse mõjutab?

Kassid reageerivad naistenõgesele erinevalt, kuid enamasti kutsub see esile lõbusa käitumise. Mõned võivad hõõruda naistenõgest vastu oma nägu, teised võivad hüpelda selle ümber nad jahiksid nähtamatut saaki.

Kuidas kassimünti oma kassi heaks kasutada? 

·       Mäng ja treening: kassimünti kasutatakse kassi mänguasjades, mis aitavad stimuleerida tema vaimset ja füüsilist aktiivsust. See on eriti kasulik siseruumides elavatele kassidele, aidates neil säilitada füüsilist aktiivsust ja vaimset vormi ning hoida neid mänguliste ja õnnelikena.

 

·       Koolitus ja harjutamine: naistenõges võib aidata õpetada kassile õiget käitumist, et ta ei kraabiks näiteks mööblit. Naistenõgese sprei pihustamine kraapimispostile võib muuta posti kasutamise kassile atraktiivsemaks, on olemas ka spetsiaalsed naistenõgesega kraapimisalused. Samuti võib naistenõgese pihustamine magamisasemele aidata kassil sellega harjuda. Premeerige alati kassi maiustustega kui ta kasutab õigeid asju.

 

·       Rahustamine ja stressi leevendamine: kassimünt võib aidata kassil lõõgastuda ja leevendada ka stressi, eriti uues keskkonnas või pärast ebameeldivaid kogemusi. Seetõttu lisatakse seda osadele kassi maiustele.

 

·       Söögiisu stimuleerimine: mõned kassid söövad paremini, kui nende toidule on lisatud naistenõgest. Seetõttu on välja töötatud spetsiaalsed kassitoidud, nii kassikonservid kui ka kuivtoidud, mis sisaldavad naistenõgest.

 

Basilio lemmiklooma e-poes on laias valikus kassimündiga tooteid: naistenõgese spreid ja -taimepurud, naistenõgesega mänguasjad ja kraapimisalused, samuti naistenõgesega kassikonservid, -kassikrõbinad ning -maiusepadjakesed.

 

Olenemata sellest, kas soovite pakkuda oma kassile rõõmu, leevendada stressi või julgustada teda liikuma ja sööma, võib kassimünt olla suurepärane abivahend.

 

Leidke sobiv naistenõgesega toode siitsamast Basilio lemmiklooma e-poest ja muutke oma kassi elu veelgi paremaks! 

 

Captcha