Koera toortoitumineMUSH Vaisto on toores, naturaalne ja täielik. Vaisto sari pakub laia valikut mugavas suuruses lihapalle ja suuremates suurustes plokke. Vaisto tooted on valmistatud naturaalsest toorainest ning kõik toitained pärinevad algupärastest allikatest sisaldades koera eluks kõike vajalikku: liha, konti ja siseorganeid. Kindlustamaks aminohapete parima variatsiooni, on igas Vaisto tootes liha kolmelt erinevalt loomalt. Seedimise toetamiseks sisaldab Vaisto toortoit väikest köögiviljakogust ja õli. Vaistot toitvad loomaomanikud märkavad ruttu suuri muutuseid enda lemmikloomas ning on leidnud mitmetele probleemidele, nagu näiteks sügelev nahk, seenhaigused, kuivad käpad ja matid kasukad, lahenduse.

 

TOORTOITMINE ON LIHTNE

Koer vajab hoolikalt kokku pandud segu lihast, kondist, siseorganitest ja köögiviljadest. Ideaalis võiksid koerad toituda kolmest erinevast saakloomast. Sellel põhjusel ongi iga Vaisto toode kokku pandud kolmest eri loomast. MUSH Vaisto on täissööt, mis tähendab seda, et meie toodetega toitmiseks ei ole vaja mingeid eriteadmiseid. Toitmine on lihtne – sulata ja serveeri!

 

ALUSTAMINE

Toortoitmisega alustamine on imelihtne! Vaisto GREEN on toorega alustajatele mugavaim, kuna erinevalt teistest toodetest, on GREENis rohkem juurikaid ja vähem konti, mis teeb toorele ümberlülitumise ja seedimise palju lihtsamaks.

Nii nagu iga toiduvahetusega, tuleb ka Vaisto sarjaga alustada aeglaselt. Kui olete juba paar nädalat eksklusiivselt toitnud enda lemmikut Vaisto GREENiga, võite vahelduseks enda koera hellitada ka mõne muu tootega Vaisto sarjast. Kasvavatele kutsikatele soovitame Vaisto PUPPYt.

 

 

PALJU KOER PEAB SÖÖMA?

TÄISKASVANUD KOERAD

Üks Vaisto lihapall kaalub umbes 25g. Soovitame ühte lihapalli ühe kilo kohta. Näiteks 10-kilone koer peaks sööma päevas umbes 10 lihapalli või ühe miniploki(245g). Palju sõtlub siiski koerast endast. Mõni vajab rohkem, mõni vähem. Terve ja õnnelik koer on aktiivne ja sale.

 

VETERANID

Vananeva koera aktiivsus langeb, mis tähendab, et nad vajavad vähem energiat. Koera tervise huvides on kaalu jälgimine väga oluline. Vaisto GREEN on ideaalne neile, kelle koer kannatab seedehäirete all.

 

KUTSIKAD

Kasvav organism vajab enam toitu kui täiskasvanud koer. Pikaseljalised tõud vajavad rohkem toitaineid kuniks on saavutatud täiskasvanud looma mõõtmed. Vaisto sarjast soovitame kutsika arenevale organismile Vaisto PUPPYt. Väga oluline on kutsikat jälgida – eri indiviidid on erineva energiavajadusega ning selle tõttu vajavad erisugust toidukogust. Kutsikas peaks olema sale, õnnelik ja täis mängulusti.

 

 

KUI TIHTI KOER PEAKS SÖÖMA?

Väiksed kutsikad söövad väga tihti – 4-6 korda päevas. Täiskasvanud koerad peaksid sööma 1-2 korda päevas kuna see on koera seedesüsteemile palju loomulikum. Metsikud koerad üldjuhul paastuvad päeva või paar pärast suure saaklooma mahamurdmist. Enamus kodukoeri eelistab siiski 2 toidukorda päevas.

 

Kas pean koera Vaistoga toites vitamiinide ja muude lisaainete peale mõtlema?

Ei! Vaisto on täissööt ning selles on kõik vajalik. Kõik Vaisto tooted sisaldavad liha, konti ja organeid kolmelt erinevalt loomalt ning lisaks veel köögivilju ja õli. Vaisto on ideaalne ka „lisana“ – anna seda juurde ka koerale, kes muidu on mõnel muul toidul!

 

MUSH VAISTO TOOTESARI

VAISTO BLUE
veis – kalkun – lõhe

Oivaline rasvhapete kooslus teeb BLUE ideaalseks koertele, kes kannatavad nahaprobleemide all.  BLUE on suurepärane valik koertele, kes kipuvad liigselt juurde võtma. Saadaval 800g ja 10kg pakkides.

 

VAISTO GREEN
veis - kana - kalkun

Suurepärane valik koerale, kes on toorega alles alustamas. Sobilik ka vanematele, seedeprobleemidega, koertele. Vaisto GREENi on lihtne seedida, sest see sisaldab natuke vähem konti ja natuke rohkem köögivilju. Saadaval 800g ja 10kg pakkides.

 

VAISTO LILAC
kalkun – kana – põhjapõder

LILAC sisaldab palju proteiini, mis on sportkoerale või lihasmassi kasvatavale koerale hädavajalik. Kergelt seeduv proteiin on hea valik tundlikele ja allergilistele koertele. Saadaval 800g ja 10kg pakkides.

 

VAISTO PUPPY ICE BLUE
beef - põhjapõder - lõhe

Anna enda kutsikale elu parim start! Vaisto PUPPYs on kõik kutsika eluks ja kasvuks olulised koostisosad. Saadaval 800g ja 10kg pakkides.VAISTO 10 KG

Vaisto 10 kg pakid on keskkonnasäästlikud ning ideaalsed suurtele koertele.
Iga pakk sisaldab lihapallide asemel 41 miniplokki, millest igaüks kaalub umbes 245g.
Koostis on Vaisto lihapallidega identne.
Terve 10 kg pakk mahub standardmõõdus sügavkülmasahtlisse.

Kõik Mush Vaisto lihasaadused pärinevad Soome väikefarmidest. Lõhe tuleb Norra vetest ning põhjapõdrad Lapimaa tundratest. Meie tooted on valmistatud värsketest saadustest lisa- ja säilitusaineid lisamata. MUSH Vaisto tehas asub Kesk-Soomes, Pietarsaaris ning on soovijatele alati avatud!

Captcha

Kokkusobivad tooted