Allergia vastu


Allergia vastu
Tootersari tolmulestade, koerte, kasside, lindude, küülikute ja väikeste lemmikloomade poolt eritatud allergeenide eemaldamiseks keskkonnast.
Tootesarjas kasutatakse õrnatoimelisi koostisaineid nagu kvaternaalsed soolad, glütseriin, aminohapped, B-vitamiinid, hariliku aloe geel, rosmariini- ja pärnaõieekstrakt.

Nillergen cat&small pet 350ml

Nillergen cat&small pet 350ml

Puhastusvahend kassidele ja väikeloomadele, mis puhastab loomade karvastikust allergeen Fel D1 ja kõõma.Koostis: vesi, Quaternium-26, glütseriin, Quaternium 22, pantenool, harilik aaloe, stea..

17.52€ Maksudeta: 14.60€

Nillergen dog 350ml

Nillergen dog 350ml

Puhastusvahend koertele, mis puhastab koerte karvastikust allergeen Can F1 ja kõõma.Koostis: vesi, Quaternium-26, glütseriin, Quaternium 22, pantenool, harilik aaloe, steartrimoonium hüdroksü..

17.52€ Maksudeta: 14.60€

Nillergen Laundry and Carpet - pesu ja vaibapuhastusvahend eukalüptiga,  300 ml
Hitt!

Nillergen Laundry and Carpet - pesu ja vaibapuhastusvahend e...

Nillergen Laundry and Carpet - pesu ja vaibapuhastusvahend eukalüptiga,  300 mlDenatureerib ja neutraliseerib kuni 99% tolmulestadest ja tubastest allergeenidest (lemmikloom, õietolm). ..

22.50€ Maksudeta: 18.75€

Nillergen Sofa and Bed - sprei diivanite, madratsite, mööbli ja loomaasemete töötlemiseks,  350 ml
Hitt!

Nillergen Sofa and Bed - sprei diivanite, madratsite, mööbli...

Nillergen Sofa and Bed - sprei diivanite, madratsite, mööbli ja loomaasemete töötlemiseks. Denatureerib ja neutraliseerib tõhusalt tolmulestade, lemmikloomade, ja õietolmu allergeene madra..

18.90€ Maksudeta: 15.75€

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Allergia, vastu, Midagi, endale